SUNČAJTE SE ZDRAVO UZ BENU

SUNČAJTE SE ZDRAVO UZ BENU

Uživajte u zdravom i sigurnom sunčanju uz BENU ponudu i popuste na vaše omiljene brendove!

Avene Sun asortiman 15.06-31.07.2018.

Uriage Bariesun asortiman 01.07-31.07.2018.

Eucerin Sun asortiman 01.07-31.07.2018.

Bioderma Sun asortiman 03.07.-31.07.2018.

Ladival Sun asortiman 16.07-31.07.2018.

Vichy Sun asortiman 19.07.-02.08.2018.

Heliocare Sun asortiman 01.06.-30.09.2018.

U svim apotekama

19.07.2018 - 30.09.2018

Ostale/slične specijalne ponude